Nieuwe trainingslocatie is geopend!

Trainingslocatie
In de afgelopen weken is er hard gewerkt om de nieuwe trainingslocatie in te richten. Er werd gesjouwd, getild en gesleept toen het nieuwe meubilair werd afgeleverd. Na voor de laatste keer met de bezem en stofzuiger door het pand te zijn geweest, kon op donderdagochtend 14 februari 2021 de deur open van onze mooie nieuwe trainingslocatie.

Voor 9 uur druppelden de cursisten binnen om deel te nemen aan de Leading SAFe training. De training was uitverkocht, dus het was gezellig druk met een mix van beginnende tot meer ervaren deelnemers. Voor iedereen was er ruimte om zijn of haar eigen uitdaging te bespreken en van elkaar te leren. We kunnen terugkijken op een meer dan geslaagde training met positieve feedback van de deelnemers. Na afloop was er zelfs applaus voor de trainer!

In maart staat de volgende training alweer gepland en hier hebben zich ook al een aantal deelnemers voor opgegeven zodat we weten dat deze training doorgaat. Wanneer je ook meer wil weten van SAFe en een Leading SAFe training zoekt met een uitstekende prijs/kwaliteit verhouding, dan ben je van harte uitgenodigd om je op te geven. Wij kijken er naar uit om je bij ons te ontvangen.

Artikel delen

Gerelateerde blogs

OKR’s (Objective/Key Results):

OKR’s (Objective/Key Results):

Geef betekenis aan Business Objectives en stuur op waarde

Geef betekenis aan Business Objectives en stuur op waarde

Teamontwikkeling met behulp van kernkwadranten

Teamontwikkeling met behulp van kernkwadranten

Waarom HR het voortouw moet nemen in agile transformaties

Waarom HR het voortouw moet nemen in agile transformaties